Бесплатна испорука курира и готовинско плаћање | Сати: КСНУМКС: КСНУМКС ам - КСНУМКС: КСНУМКС пм | Цалл & ВхатсАпп, Телеграм, Вибер, Линија + КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС

Нордитропин Симплекк КСНУМКС ИУ (КСНУМКС МГ) кертриџи

Ново Нордиск

Регуларна цена КСНУМКС ฿ Со

ИД производа КСНУМКС
производ Нордитропин Симплекк КСНУМКСмг / КСНУМКСмл (КСНУМКСИУ)
снага КСНУМКСмг / КСНУМКСмл (КСНУМКСИУ)
Величина пакета 1
Фармацеутски облик Касета
Активни састојци Соматропин (хуман хормон раста)
Произвођач Ново Нордиск
Власник лиценце Ново Нордиск
ЕКУС.Бранд Наме Нордитропин
порекло Данска
Активно-пасивно-није доступно Активан