Бесплатна испорука курира и готовинско плаћање | Сати: КСНУМКС: КСНУМКС ам - КСНУМКС: КСНУМКС пм | Цалл & ВхатсАпп, Телеграм, Вибер, Линија + КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС КСНУМКС
Купити Омнитропе на Тајланду - Оригинални ХГХ кертриџи хормона раста

Омнитропе КСНУМКС ИУ (КСНУМКС МГ) кертриџи

Сандоз

Регуларна цена КСНУМКС ฿ Со

ИД производа КСНУМКС
производ Омнитропе сц КСНУМКСмг / КСНУМКСмл (КСНУМКСИУ)
снага КСНУМКСмг / КСНУМКСмл (КСНУМКСИУ)
Величина пакета 1
Фармацеутски облик Кертриџи
Активни састојци Соматропин (хуман хормон раста)
Произвођач Сандоз
Власник лиценце Сандоз
ЕКУС.Бранд Наме Омнитропе
порекло Аустрија
Активно-пасивно-није доступно Активан